Dětský karneval 2024

Máme za sebou svátek Tří králů, a tak se můžeme vrhnout na tradiční zimní zábavu, a to KARNEVAL pro děti!

Pojďme společně oživit tradici karnevalů na Klepačově, ať si mohou děti užít kostýmy, které jim leží ve skříni. Každé dítko si může ke svému kostýmu nechat namalovat masku na obličej, nebo si ji vyrobit, společně se pak mohou děti vyfotit nebo si kostýmy různě vyměnit. Budou pro ně připravené společné hry a soutěž o nejvíce originální doma vyrobený kostým. Kdo bude chtít, může si i zatancovat a na konci čeká děti tombola o drobné dárky. Občerstvení bude zajištěno. Všechno však prozrazovat nebudeme, ať mají děti také nějaké překvapení.

Protože karneval bude letos v prostorách bývalé školy, která není nafukovací, je potřeba, abyste své děti na karneval přihlásili na e-mail mar.sulakova@gmail.com ! Přednost budou mít nahlášené klepačovské děti. Podle počtu budeme také zařizovat množství dobrot a dárečků. Prosím doprovod maximálně 1 dospělá osoba na rodinu, ať může přijít co nejvíce dětí.
Těšíme se na všechny děti, ať už s rodiči nebo bez, v sobotu 17. února od 15:00 hodin.

PS: Budeme moc rádi, pokud nám rodiče pomohou s přípravou nebo s dárečky do tomboly. Prosím nestyďte se a ozvěte se rovněž na výše uvedený email, ať to mají děti co nejhezčí. A jako obvykle, přezůvky s sebou!